workplace1

Yaklaşımımız

Bir şirketin varoluş amacı müşterilerine ürün ve hizmetlerini satabilmekse, bunun tek yolunun da müşterilerinin yaşadığı deneyimi ideal hale getirmek olduğuna inanıyoruz.

Günümüzde "Yeni Pazarlama" anlayışı haline gelen Müşteri Deneyimi Yönetimi'nin şirketin temel felsefesi haline gelebilmesi için yetkinlik geliştirme, süreç tasarımı ve hatta teknolojinin entegrasyonu konularında destek veriyoruz. Çalıştığımız projelerde müşterilerimize en uygun yaklaşımı birlikte belirliyor,  değişimi birlikte yönetiyoruz.

Designed by rawpixel.com / Freepik

Bu yolculuğa neden bizimle çıkmalısınız?

  • Tüm hizmetlerimizi, deneyimlerimizin yanı sıra en güncel metod ve yaklaşımlarla destekleyerek kurguluyoruz.
  • İşlerimizi sizinle beraber ve birlikte üreterek  yapıyoruz, yaşayan ve sürdürülebilir çözümler oluşturuyoruz.
  • Birlikte çalıştığımız şirket içi ekiplere beceri kazandırma ve know-how transferi konularında fark yaratıyoruz.
  • Çalışkan, planlı ve işin başında olmanın önemine inanıyoruz.
  • «Sizin müşterinizin» yolculuğunu uçtan uca yaşamaya ve şekillendirmeye odaklanıyoruz.

Ekibimiz

Hem yönetici hem de girişimci olarak çok farklı rollerde ve sektörlerde 25/30 yılı aşkın deneyime sahip kıdemli danışmanlar olarak Müşteri Deneyimi konusunda iddialıyız. Pazarlama ve satış konusunda, stratejiden iletişim planına, süreç iyileştirmeden CRM entegrasyonuna kadar uçtan uca tüm yetkinliklere sahibiz.

CST foto1

Cemile Şenulubaş Tankurt

Kıdemli Danışman

ODTÜ Uluslararası İlişkiler bölümünü 1989'da,  London School of Economics'ten Avrupa Çalışmaları üzerine Yüksek Lisansını 1991'de tamamlamıştır. Boğaziçi Üniversitesi'nde doktora çalışmalarına ve Executive Strategic Management programına devam etmiştir.

Profesyonel kariyerinde Bilgi Teknolojileri sektöründe, Pazarlama, Satış, İş Geliştirme alanlarında çalışmış, büyük ölçekli şirketlere ve farklı sektörlere hizmet/saha tecrübesi edinmiştir. İnşaat malzemeleri sektöründe, stratejik planlama, yeni yatırımlar, satın alma-birleşmeler ve iş geliştirme yöneticiliği yapmış, yurt-dışı danışmanlık projelerinde kıyaslamalı değer yaratma sistemleri ve stratejik değerlendirme alanlarında çalışmıştır.

2000 yılından beri Yönetim Danışmanı olarak farklı sektörlerde şirketlerle strateji, iş geliştirme, yatırım, süreç tasarımı ve yapılandırma, marka konumlandırma, müşteri deneyimi, sürdürülebilir büyüme odaklı projeler gerçekleştirmiştir. Hizmet verdiği şirketlerde Yönetim Kurulu danışmanlığı ve bağımsız YK üyeliği de yapmıştır

2004 yılında yaratıcı ve eğitici oyuncak/kitap segmenti öncüsü 'Leonardini' markasını yaratmış, perakende sektöründe, uzman mağazalar zinciri kurmuş ve büyütmüştür. Girişimcilik kariyerinin danışmanlık projelerine katkısını önemsemektedir, yeni girişimlere mentor olarak da destek vermektedir.

Linkedin: www.linkedin.com/in/cemile-senulubas-tankurt

MOR_7082x12_opt

Mehmet Kırca

Kıdemli Danışman

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden 1993 yılında mezun olmuştur. Kariyerinde bankacılık, danışmanlık ve girişimcilik konularında uzmanlaşmıştır. 16 yıllık bankacılık deneyiminde pazarlama stratejisi, ürün ve müşteri yönetimi, CRM süreç ve organizasyonlarını uçtan uca hayata geçirme konularında yönetici pozisyonunda çalışmıştır.

Danışmanlık kariyeri boyunca telekom, bankacılık, ilaç, medya ve perakende sektöründeki müşterilerin iş problemlerine çözümler üretmiştir.  Türkiye'nin en büyük 2 bankasında Müşteri Odaklı Dönüşüm projelerinde proje ekiplerini yönetmiştir. Ayrıca, müşteri ve ürün karlılığından tüm MIS altyapısının oluşturulmasına kadar olan bütünsel dönüşüm programını yönetmiş ve başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Bir dijital yayın platformu için İş Odaklı Teknoloji Dönüşümü projesinde iş ihtiyaçlarını tanımlayan ekibe liderlik yaparak şirketin geleceğe dönük altyapı transformasyonunun planını çıkarmıştır.

Profesyonel kariyerinin ardından, 3 yıla yakın perakende sektöründe kişisel girişimini yönetmiştir.

25 yıllık iş hayatında yönetici ve girişimci olarak edindiği deneyim ve birikimlerini Yönetim Danışmanı olarak değerlendirmekte ve  pazarlama, müşteri deneyimi, müşteri odaklı ürün ve hizmet geliştirme gibi konularda hizmet verdiği firmaların fark yaratmasına destek olmaktadır.

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/mehmetkirca/

Size Özel Yaklaşımlar Sunuyoruz...

Şirketinizin İdeal Müşteri Deneyimini yaşatmaya başlaması için bizi arayın. Sizi ziyaret edelim, sizin için en uygun alternatifleri beraber oluşturalım.