Designed by Peoplecreations / Freepik

Çalıştaylar

Müşteri Yolculuğu Haritası Çalıştayı yanında, pazarlama, müşteri hizmetleri veya satış alanında, müşteriye dokunan her konuda ihtiyacınız olan çalıştayları tasarlıyoruz. Sektör veya fonksiyon sınırlaması olmadan, planlama ve iş geliştirme, süreç tasarımı fark yarattığımız alanlardan.

Designed by Pressfoto / Freepik

Danışmanlık

Müşteri deneyimini iyileştirmek için atacağınız her adımda yanınızda olarak, değişimi birlikte yönetmek üzere danışmanlık ve rehberlik hizmetlerimizi sunuyoruz. Yeni ürün/hizmet tasarlama çalışmalarınıza güncel metodolojileri kullanarak destek veriyoruz.

Designed by rawpixel.com / Freepik

Uygulama Desteği

Müşterilerimiz için iyi bir tasarım ve planlama yapmanın ötesine geçip, uygulamaların hayata geçirilmesi sırasında tüm çalışmalarda sizinle beraber görev alıyoruz. Stratejik proje yönetimi yaparken, ihtiyaca uygun dış hizmet/uygulama alternatifleri de öneriyoruz.

Designed by Freepik

Harcama bütçelerinizin maksimum sonuç ürettiğinden emin misiniz?

İdeal Müşteri Deneyimi Yönetimi kapsamında hizmet verirken müşterilerimizin güncel iş problemlerini çözmek bizim için en öncelikli konudur. Müşterilerin beklentileri ve yaşadıkları deneyim ile ilgili aşağıdakiler gibi birçok soru aslında daha verimli ve karlı çalışmanın yollarını bulmamıza yardımcı oluyor.

 • B2B ortaklarımızın gözüyle satış veya tedarik süreçlerimizi değerlendirsek ortaya nasıl bir resim çıkardı?
 • Her alışveriş yapan müşteri bizim için pozitif duygular hissediyor mu? Pozitif duygular arttıkça satış rakamlarımız yükseliyor mu?
 • Müşteri diliyle konuşan, müşterinin duygu durumunu anlayan çalışanlar neden önemli?
 • Müşterinizin yaşadığı deneyimin iyi ve kötü yanlarını firmanızda en iyi kim bilir?
 • Çağrı Merkezinde verilen hizmetlere, standart istatistikler dışında, müşteri gözüyle baksaydık hangi temel konulara eğilmemiz gerekirdi?
 • İdeal Müşteri Deneyimi neden “mükemmel” olmak zorunda değil?

Perakende alışveriş yolculuğuna bütünsel bakış

Hem danışmanlık tecrübemiz, hem perakende sektöründe girişimcilik deneyimimizle gerek mağaza gerekse internet üzerinden direkt tüketiciye satış (B2C) alanında çalışan tüm perakende şirketlerine geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz. Alışveriş yolculuğu denince ilk aklan gelen müşteri sayı analizi, gizli müşteri, internet deneyim hizmetleri için alternatif çözümler öneriyoruz. Bütünsel bakış açımızla, İdeal Müşteri Deneyimi Yönetimi kapsamında saha ve merkez ilişkisini güçlendiriyor, süreçleri beraber iyileştiriyor ve verimlilik artışı sağlıyoruz.

 • Perakende müşterinin deneyimi ne zaman nerede başlar, nasıl ve nerede biter, sorusunun cevapları neden sürekli değişiyor?
 • Mağaza içi yerleşim ve akışınıza, hangi müşteriler gözüyle ve ne sıklıkta bakıyorsunuz?
 • Mağazayı gezip alışveriş yapmadan çıkan müşterilerin geri dönmelerini sağlamak için nasıl bir deneyim yaşatmalıyız?
 • E-ticaretteki pazar yerlerinde satış yaparken indirimlerin alışveriş deneyimindeki önem seviyesi nedir? Marka ile duygusal bağ müşteriyi nasıl etkiler?
 • E-ticaret sitemizin daha başarılı olmasını sağlayacak 3 kritik müşteri deneyimi noktası belirlesek hangileri olurdu?
 • Orta ve üzeri gelir seviyesine sahip kadınlar, teknoloji marketlerden neden daha az alışveriş yapıyorlar?

 

Size özel yaklaşımlar sunuyoruz...

Şirketinizin İdeal Müşteri Deneyimini yaşatmaya başlaması için bizi arayın. Sizi ziyaret edelim, sizin için en uygun alternatifleri beraber oluşturalım.